מדריך הטיולים לקאו סוק

מידע כללי על קאו סוק

ברוך הבא לאחת משמורות הטבע היפות בעולם, שמורת הטבע קאו סוק היא אחת מהשמורות הגדולות בכל תאילנד ומציעה נופים מרהיבים ועוצרי נשימה.

קאו סוק מתאפיינת ביערות גשם מדהימים, צוקים גבוהים, נהרות מופלאים ועוד שלל של נופים שישאירו אתכם ללא מילים, בקאו סוק תוכלו למצוא גם את האגם המפורסם

אגם Cheow lan, אגם מדהים ביופיו ומתאפיין עם מספר מערות נטיפים, צוקים על הים שמתנשאים לגבהים ושטח ענקי של ים עוצר נשימה!

אם אתם רוצים לחוות את כל קאו סוק ולא להסתפק רק בטיולי יום שבקושי תראו חצי מהשמורה אז תצטרכו ללון בקאו סוק לפחות 3 ימים בשביל להספיק לראות הכל, וגם 3 ימים אנחנו בספק שתספיקו, לראות הכל, תוכלו ללון בשני אזורים, שמורת הטבע קאו סוק או באגם המפורסם.

מדריך הטיולים על קאו סוק

 

דרכי הגעה לקאו סוק

מטוס+אוטובוס: אפשר לקחת טיסה לפוקט, קראבי או לסוראט תאני ומשם לקחת אוטובוס לקאו סוק, אורך הנסיעה מפוקט לקאו סוק כ 6 שעות, אורך הנסיעה מקראבי לקאו סוק כשעתיים, אורך הנסיעה מסוראט תאני לקאו סוק כשעתיים.

אם אתם רוצים להגיע מקאו לאק לקאו סוק אז תוכלו לקחת ואן או אוטובוס, אורך הנסיעה כשעה.

אטרקציות בקאו לאק

שייט בסירת קאנו: אפשר להשכיר סירת קאנו ולשוט באופן עצמאי לאורך נהר סוק (Sok river) אין לכם מה לדאוג מנהר זה, הזרם בו איטי ורגוע, תוכלו גם לערוך את הסיור בנהר עם מדריך מקצועי שיקח אתכם למקומות מופלאים.

קאו סוק

 

טרק רגלי: בשמורת הטבע קאו סוק יש מספר רחב של מסלולי הליכה, תוכלו גם להיעזר במפה שאפשר לקנות באזור השמורה.

ראפטינג: אם אתם אוהבים אדרנלין בגוף אז זה האטרקציה בשבילכם, ראפטינג לאורך נהר סוק היא חוויה מגניבה במיוחד והכי חשוב, מרעננת.

שייט באגם Cheow lan: שייט באחד האגמים הגדולים בתאילנד, שטח האגם הוא כ 165 קמ"ר עם סלעים ענקים שמגיעים לגובה של קילומטר, פשוט חוויה עוצרת נשימה שאסור לכם בשום פנים ואופן לפספס אותה.

מדריך הטיולים לקאו סוק

שיתוף הכתבה
הדפסה
[bws_pdfprint display='print']

לא יודעים מאיפה להתחיל?

השאירו פרטים עכשיו ונסביר לכם הכול מ-א ועד תאילנד...

כתבות קשורות

כאלה שפשוט לא כדאי שתפספסו

No data was found