מדריך הטיולים לבנגקוק

מידע כללי על בנגקוק

כמו שידוע לכם בנגקוק היא בירת תאילנד והעיר הגדולה ביותר במדינה. מאוכלסת ב10 מיליון תושבים וממוקמת לצדו של נהר הצ'או פראיה המקסים, קרוב למפרץ תאילנד.

בבנגקוק תוכלו למצוא באמת הכול, תרבות עתיקה של מקדשים וארמונות, לצד חיי לילה סוערים ורחובות שלמים שמוגדרים "למבוגרים בלבד". קניונים עצומים ומפוארים לצד שווקים מקומיים ואותנטיים שיחזירו אתכם 100 שנה אחורה. תמיד תמצאו מה לעשות בבנגקוק.

מהניסיון שלנו, כאשר מדובר על טיולים לבנגקוק, אפשר לחלק את התיירים שמגיעים לשתי קבוצות עיקריות, אלה שיעופו על העיר ולא יכולים לחכות עד שיחזרו שוב ואלה שלא יכולים להכיל את העירוניות העמוסה והמפוייחת ונאצלים לעבור שם אך ורק בשביל טיסה חזרה לארץ.

צוות תאילנדוויבס מאוד אוהב את בנגקוק, אבל גם יכול להבין את הצד השני שלא עף עליה (סמיילי צוחק), יש לבנגקוק הרבה מאוד צדדים שרוב התיירים לא נחשפים אליהם בכלל.

לכן ננסה להכיר לכם את בנגקוק בצורה הטובה ביותר עד כמה שאפשר, אתם מוזמנים לקרוא את הכתבה הזאת שתתן לכם מידע רב ומועיל על העיר בנגקוק ולעקוב אחר פרסומים נוספים באתר שייתנו לכם מידע אמין ברשת מאנשים שחיים בתאילנד בכלל ובבנגקוק בפרט.

מיקום והתמצאות בבנגקוק

בנגקוק "העיר הגדולהיכולה להיות מאוד מבלבלת לתיירים שמגיעים אליה בפעם הראשונה ומעוניינים לעשות טיולים בבנגקוק.

באיזה אזור הכי כדאי לישון בבנגקוק? איפה יש את חיי הלילה הכי טובים בעיר? ובאיזה אזור נמצאים הקניונים הכי שווים בבנגקוק?

צוות תאילנד וויבס הכין לכם מדריך טיולים לבנקוק ואסף לכם את האזורים הפופלריים בעיר. תוכלו לקרוא מה מאפיין כל אזור ולפי כך לבחור את מקום הלינה באזור שאתם הכי מתחברים אליו.

מיקום והתמצאות בבנגקוק

קוואסאן – העיר העתיקהאזור רחוב הקוואסאן אשר נמצא ברובע העיר העתיקה של בנגקוק נחשב לאזור שבו רוב המטיילים הישראלים בוחרים ללוןרחוב הקוואסאן נחשב לרחוב התרמילאים שבו רוב המטיילים מתחילים את טיולם במזרח ובתאילנד בפרטרחוב הקוואסאן מציע הרבה מלונות וגסטהאוסים זולים שמתאימים לכל תקציבבלילה הרחוב הופך למסיבה אחת גדולה עם שפע של מועדוניםברים ומסעדות ולכן נחשב לאופציה מועדפת על מטיילים צעירים.

רחוב הקוואסאן נחשב מועדף גם על המטיילים מהציבור הדתי שחשוב להם להיות בקרבת בית חב"ד אשר נמצא ברחוב המקביל של הקוואסאן ומהווה מסעדה כשרהבית כנסתומרכז יהודי שעוזר לכולםבית חב"ד מציע למטיילים להתארח בשבתות וחגים לאורך כל השנה.

באזור הקוואסאן אין מלונות ברמה גבוהה כמו בשאר האזורים של בנגקוק ולכן הוא מתאים בעיקר למטיילים צעירים או למטיילים שצריכים להיות קרוב לבית חב"ד מטעמי שבת וכשרותמרחק הנסיעה מאזור הקווסאן לאזור הקניונים של בנגקוק הוא בערך חצי שעה במונית.

סוקומוויטדרך סוקומוויט אשר משתרעת על כביש באורך של 18 ק"מ ומתחלקת לסמטאות קטנותנחשבת למרכז העניינים של בנגקוק ומציעה את מרכזי הקניותמסעדות וחיי הלילה הטובים ביותר שיש לעיר להציעאפשר להגיד שבסוקומוויט יש הכול ויש לה מגוון של אפשרויות לכל סוגי המטיילים.

בזמן שיש נגיעות "תאילנדיותבכל פינהאתם תוכלו למצוא בסוקומוויט מסעדות אופנתיותבתי קפה מיוחדיםקניונים ממזוגיםבתי מלון ברמה גבוההברים ומועדונים שנותנים לאזור אווירה מודרנית ושונה מתאילנד הרגילה שאנחנו מכיריםבנוסף בסוקומוויט יש את רכבת ה BTS אשר עוזרת לנוע ממקום למקום בקלות רבה שמקנה לאזור סוקומוויט יתרון ענקי.

אז סך הכול אזור סוקומוויט נחשב לפייבוריט של בנגקוק ובהחלט מתאים לכולם ממטיילים שמחפשים אופציות לינה זולות ועד למטיילים שרוצים להתפנק במלונות ברמה הגבוהה ביותר.

רחוב סוקומוויט מתאים למטיילים שרוצים לערוך שופינג ולבקר בקניונים המרשימים שיש לבנגקוק להציע וגם למטיילים שמחפשים את החוויה הקולינרית עם שפע מסעדות הרחוב שיש באזורובמיוחד זה אחלה אזור לחיי לילה שמאוד יכול להתאים לצעירים וגם למבוגרים שבינינו.

סיאםסיאם הוא ללא ספק מרכז הקניות בבנגקוקביתם של כמה ממרכזי הקניות הפופולריים ביותר בעירכמו קניון  MBK המפורסםסיאם סנטר וסיאם פאראגוןתמיד יש כאן סצינה תוססתעם שילוב של סטודנטיםעובדי משרדיםתושבי העיר המקומייםוכמובן המון תייריםזוהי גם תחנת הרכבת BTS המרכזית כך שהתניידות ברחבי העיר מאזור זה פשוטה.

אזור סיאם מתאים בעיקר למשפחות שמחפשים להיות באזור מאוד נוח מבחינה תיירותיתלנוע ממקום למקום ולהיות קרובים למרכזי הקניות המרכזיים של העיר עם שילוב של בתי מלון ברמה גבוהה או בינונית שיכולה להתאים גם למי שהתקציב שלו מועט.

סילוםאת אזור סילום אפשר להחשיב כאזור של ניגודיםביוםתוכלו לראות אנשי עסקים הולכים בחליפות יוקרה למשרדים שנמצאים בבנייני רבי קומות עצומים והמוסדות הפיננסים שפרושים לאורך כביש סליוםבעוד בלילהרבים מהמסעדות הטובות ביותר בבנגקוק מתעוררות לחיים ומושכות תיירים מרחבי העולםכמו גם חיי הלילה המפורסמים של פאטפונג שהופכים את האזור לשוקק חיים.

באזור סילום תוכלו למצוא בנוסף למסעדות וחיי הלילה הטובים גם מרכזי קניותמוזיאוניםפארק לומפיני המפורסם שאפשר להחשיב אותו לסנטרל פארק של בנגקוק ומשמש הפוגה נעימה מהרעש של העירמקדשים עתיקים ושווקים מיוחדים ונסתריםוהדובדבן שבקצפת אלו הם הסקיי ברים המדהימים והיוקרתיים שנמצאים בנקודות מרכזיות באזור ומשקיפות על כל בנגקוק מלמעלה.

לסיכום אזור סילום נחשב לאזור של החברה הגבוהה של העיר ומביא אליו תיירות עסקית אך בהחלט גם מתאים לתיירים שמחפשים יותר את האווירה היוקרתית של בנגקוק לצד הפשטות שמציעה התרבות התאילנדית.

פראטונםאת אזור פרטונם אי אפשר לפספס בבנגקוקלא משנה איפה אתם תהיו בבנגקוק אתם תמיד תוכלו להבחין באייקון הרשמי של פראטונם, Baiyoke Sky Hotel המלון המפלצתי בגובה 88 קומות ניתן להבחנה מכל נקודה בעיר ומציע גם את אחד הסקיי ברים הטובים ביותר בבנגקוק שנחשב גם לאחד המגדלים הגבוהים ביותר בתאילנדמומלץ מאוד לבקר שם בזמן השקיעהפראטונם גם נחשב כבית שני לחובבי השופינג עם שווקים וקניונים שתוכלו למצוא מגוון של סחורה.

פראטונם היא אחת השכונות הצבעוניות והכאוטיות ביותר בבנגקוקומפורסמת במפעלי אאוטלט הסיטונאי שלהבשווקי הרחובבבזארים וכמויות של ספקים מקומיים שישמחו למכור לכם הכולפראטונם מציעה מחירי מציאה עבור כל מיני בגדיםומוצרי הלבשהאביזרי אופנהנעלייםשעוניםתכשיטיםחגורותמזוודות ועוד.

אזור פראטונם נחשב למוזנח ביחס לאזור סיאם הסמוך אליוהוא די עמוס בתנועה ומרחק הליכה אל רכבת הBTS אורך כ15 דקותאין בו חיי לילה ובדרך כלל אחרי שהקניונים והשווקים נסגרים אין כל כך מה לעשות.

לסיכום אזור פראטונם מאוד מתאים לחובבי קניות ולמטיילים שרוצים להעביר את הימים האחרונים שלהם בקניות בשווקים של פראטונם ומחפשים אופציות לינה יחסית לא יקרות במרכז בנגקוק.

ריבר סייד – RiverSide:  אזור הרייבר סייד שזהו בעצם האזור שנמצא על צד נהר הצ'או פראיה המפורסם נחשב לאחד האזורים הרומנטיים של בנגקוק והיחידי שמציע מלונות בסגנון "ריזורטעם נופים מדהימיםאזור זה יותר מתאים לזוגות ומשפחות שמחפשים פחות את ההמולה של העיר ורוצים לחוות את בנגקוק מזווית קצת שונה משאר התיירים.

אזור הרייבר סייד יחסית קרוב במרחק נסיעה לרחוב הקוואסאן ולא יותר מחצי שעה משאר האזורים המרכזיים כמו סוקומוויט ופרטונםבאזור תוכלו למצוא שפע של מסעדות אשר יושבות על גדות הנהר ומשקיפות לעבר השקיעהבנוסף אם יתחשק לכם תמיד תוכלו לקחת שייט בנהר על אחת הסירות הרבות שמחכות לכם.

אמצעי תחבורה והתניידות בבנגקוק

כאשר מדובר על טיולים לבנקוקיש מגוון רחב של אמצעי תחבורה להציע לכם בשביל שתוכלו לנוע ולתייר ברחבי אזורי העיררשמנו לפניכם את דרכי התחבורה הפופולריים והנוחים ביותר לתיירים.

מוניותהדרך הנוחה והפשוטה ביותר לעבור ממקום למקום בבנגקוקיש לה אמנם 2 חסרונות.
1.
זאת הדרך היקרה ביותר,
2.
היא לא חסינה לפקקים של בנגקוק לכן לפעמים יהיה מקרים שיהיה עדיף לקחת את הרכבת העלית BTS או הרכבת התחתית.
במידה והחלטתם בכל זאת שאתם מתניידים עם מוניות תמיד תגידו לנהג שישים מונה,
ככה לפחות המחיר ייצא סבירבמידה והוא לא מסכיםתעצרו ותקחו מונית אחרתהתחרות בבנגקוק גדולה.

רכבת עילית – BTS :  הרכבת העלית הידועה גם בתור BTSSky Train , פועלת ברחבי האזורים המרכזיים של בנגקוק על ידי שני מסילות מוגבהות שעוברות מעל הכבישים ובכך חוסכת לאנשים התמודדות עם פקקיםבאמצעות הBTS תוכלו לנוע ברחבי העיר בנוחות ממוזגת בין הרחובות הצפופים של בנגקוקהרכבת עוברת בכל הנקודות החשובות של מרכז העיר בין אטרקציות פופולריות רבותמסעדותאזורי קניותמקומות בילוי ומלונות רבים.

הרכבת עובדת על 2 קווים עיקריםסילום וסוקומוויטקו סילום פועל בין האצטדיון הלאומי לתחנת Bang Wa, וקו  סוקומוויט פועל בין תחנת Mo Chit, שהיא בין שוק סוף השבוע המפורסםלבין תחנת Bearing. שני הקווים מתחברים בתחנת סיאםישנם תחנות מחלף שמתחברות עם הרכבת התחתית ונמצאות בתחנות Asok/Sukhumvit, Mo Chit,  –  Sala Daeng/Silom.

תחנת Phaya Thai מתחברת עם קו הרכבת של שדה התעופה הראשי של בנגקוק.

בשביל לנסוע ברכבת העלית של בנגקוק אתם צריכים לקנות כרטיס טרם העלייה לרכבתהכרטיסים ניתנים לרכישה במכונות אוטומטיות שמקבלות אך ורק מטבעותאך לא חובהבכל תחנה יש דלפק שירות שניתן לקנות את הכרטיס שם במזומןאתם פשוט אומרים לפקידה את התחנה שאליה אתם רוצים להגיע והם יגידו לכם כמה אתם צריכים לשלםבדרך כלל עלות נסיעה ברכבת העלית של בנגקוק עולה בין 15-50 באט.

אל תאבדו את הכרטיס שאתם תקבלו מכיוון שהכרטיס הזה משמש אתכם גם בכדי להיכנס לתחנה וגם לאחר מכן שתצטרכו לצאת מהתחנה לרחוב ביעד הסופי.

במהלך הנסיעה בכל קרון יש מסך טלוויזיה שמקריא באנגלית בקול ומראה בכתב איפה הרכבת נמצאת ומה היא התחנה הבאה ככה שאתם תמיד יכולים לדעת מתי הרכבת מגיעה לתחנה שלכם.

לאחר שהגעתם לתחנה שלכם אתם תשימו לב שישנם מספר יציאות לרחובתבדקו היטב מה היציאה המתאימה לכם בהתאם ליעד שאליו אתם צריכים להגיעכך תמנעו מיציאה שגויה שיכולה להוביל להליכה ארוכההרכבת פועלת מבבוקר ועד חצות בלילהרכבת מגיעה כל 3-6 דקות.

שימו לב – הרכבת יכולה להיות די עמוסה בזמן שעות השיא (07:00 – 09:00, 16:00 – 19:00)

כיוון שרכבת הBTS הפכה גם להיות אופציית התחבורה הראשית של האנשים שחיים ועובדים בבנגקוק.

רכבת תחתית – MRT: הרכבת התחתית של בנגקוק היא גם נחשבת לאחת האופציות הטובות ביותר להתנייד ברחבי העירהרכבת עוברת בין מוקדים פופולארים רבים כגון שווקיםקניוניםפארק לומפיניאזור סוקומוויט סילוםצ'יינה טאון ושוק סוף השבועהרכבת התחתית בנוסף גם מתחברת בתחנות מסוימות לתחנות של הרכבת העלית והרכבת הרגילה.

הרכבת פועלת כל יום מבבוקר ועד חצות ומגיעה כל 5 דקות בשעות השיא (07:00 – 09:00, 16:00 – 19:00) וכל 7 דקות בזמנים אחריםמחיר נסיעה ברכבת התחתית של בנגקוק מתחיל בבאט לילדים ו15 באט למבוגר כל תחנה נוספת המחיר עולה ב2-3 באט סך הכול כרטיס למבוגר יכול לעלות מקסימום 40 באט.

מוניות אופנועמוניות אופנוע משמשות בעיקר לנסיעות קצרות ויכולות לחסוך זמן ביחס לנסיעה במוניתוזו גם עוד דרך להוזיל את עלות הנסיעות.

טוקטוקנסיעות הטוקטוק בבנגקוק הם על גדר החוויה ולא דרך ההתניידות המומלצת מכיוון שנהגי הטוקטוק לוקחים מחירים יקרים ומנסים ”לעקוץ“ תייריםהנסיעה איטית ללא חלונות ויש שסובלים מהאוויר המזוהם ומהריח הלא נעים שמגיע מכל התנועה מסביבלכן אם כבר לקחתם טוקטוק בשביל החוויה תדאגו שזה יהיה לנסיעה קצרה של 10-15 דקות ולא יותר.

חיי לילה בבנגקוק

חיי הלילה בבנגקוק נחשבים לחיי הלילה הטובים ביותר בתאילנדמגוון רחב של מוקדי בילוימועדונים רבים מכל הסגנונותשדרות של פאבים וברים ברחבי העירעם היצע כזה רחב כל אחד ימצא את הבילוי המתאים לו ביותררשמנו לפניכם את אזורי חיי הלילה העיקרים בבנגקוק ומקומות הבילוי המומלצים ביותר לכל אזור.

סוקומוויטאם אתם מבקרים בבנגקוק ואתם מתכננים לחגוג אז סוקומוויט תהיה מרכז העולם שלכםהרחוב הראשי הזה מארח את רוב המועדונים והברים הטובים ביותר בעירשלא לדבר על אזורי האורות האדומים והמפורסמים של Soi Cowboy ו Nana Plaza.

סוי 11 נחשבת למתויירת ביותר מבחינת תיירים ומתחילה להיות להיות עמוסה בתנועה בשעות המוקדמותתוכלו למצוא שם את המועדונים הפופולרים כמו Levels והמועדון Insanity.

בזמן שאזור טונגלור שנמצא בסוי 55 מושך יותר קהל חברתיתאילנדים מקומיים מהחברה הגבוהה בדרך כללבאזור זה תוכלו למצוא את מועדון Demo המפורסם.

הרכבת העלית BTS  חוצה את סוקומוויט ומגיעה לכל הנקודות המרכזיות ובכך הופכת את האזור לנוח במיוחד למטיילים לחוות את חיי הלילה המרגשים של בנגקוק שיש לסוקומוויט להציע.

מועדונים וברים מומלצים בסוקומוויט – 

  1. Octave– בר על גורד שחקים
  2. Levels– מועדון לילה מפורסםמנגן מוזיקת מיינסטרים.
  3. Beam– מועדון טכנו האוס ברמה גבוהה.
  4. Demo & Funky Villa– מועדון שמחולק למועדונים עם כמה מתחמיםנמצא בטונגלורמנגן מוזיקת מיינסטרים עם נגיעות תאילנדיות ומוזיקה שחורהבמועדון זה רוב המבלים הם אסייתים.
  5. Above Eleven– אחד מהסקיי ברים המומלצים ביותר בבנגקוק.
  6. Sugar Club– מועדון היפ הופ החזק ביותר בבנגקוק.
  7. Insanity – המועדון המתוייר ביותר בסוקומוויט מנגן מוזיקת מיינסטרים.

רחוב הקוואסןהרחוב שמתעורר לחיים בלילה והופך לגן עדן של התרמילאים עם באקטים שמלאים בשתייה זולהמוסיקה וקהל שחוגג בכל הרחוב עד השעות הקטנות של הלילהאספנו לפניכם את המקומות המומלצים ביותר לבילוי ברחוב הקוואסן.

  1. The Club – המועדון המצליח ביותר בקוואסןמרבית התיירים יוצאים לשם.
  2. Superflow City Beach Club – מועדון חדש שנפתח בשנת 2015 ומציע מסיבות בסגנון חוף סטייל קופנגן עם באקטים זוליםרחבה מחול ועצי דקלוויב מגניב ומוזיקה טובהמומלץ להגיע למסיבה בחצות.

Lava Club – מועדון נוסף בקוואסן עם תאורה סקסית אדומה שבהחלט נותנת אווירה ומכניסה את המבלים למוד הנכוןמומלץ להגיע למועדון לאחר חצות.

חי הלילה בבנגקוק

קניונים בבנגקוק

בנגקוק בירת תאילנד והעיר הגדולה ביותר בממלכה וגם בין הערים הגדולות בעולם!

אז בשביל שלא תלכו לאיבוד בעיר הגדולה הכנו לכם מדריך טיולים לבנקוק הכולל כתבה שלמה על כל הקניונים ומה יש בכל קניון.

כל קניון בבנגקוק מתאפיין באופי אחר ופה נפרט לכם בדיוק מה יש בכל קניון, ותאמינו לנו שאחרי הכתבה הזאת אתם תדעו בדיוק איזה קניונים הכי יתאימו לכם.

שימו לב שאחרי כל כתבה על קניון מסוים רשמנו לכם גם כתובת וגם תחנת BTS  (רכבת)

אייקון סיאם (icon siam)
אייקון סיאם נחשב לאמא של כל הקניונים והקניון החדש ביותר בבנגקוק.
בקניון תמצאו 500 חנויות שרובם זה חנויות יוקרה של מותגים מובילים בעולם, 100 מסעדות איכותיות עם מאכלים מכל העולם, בכניסה לקניון גם תוכלו לראות תצוגת מכוניות למכירה של המכוניות המובילות בעולם כמו BMW ועוד מכוניות יוקרה.
הקניון מתפרס ל 6 קומות ענקיות שהשלושה קומות הראשונות תופסות מותגי אופנה כמו: h&m, Gucci, fred perry, replay, hugo boss, לואי ויטון ועוד מבחר ענק של מותגים מהשורה הראשונה בעולם!
בקומת הקרקע אסור לכם לפספס את השוק הצף עם סירות זנב ארוכות ומאכלים וחטיפים תאילנדים מסורתיים שיוצגו שמה וגם כל מיני עבודות יד מרשימות שתוכלו לקנות.
תוכלו למצוא גם בקניון מגוון של חנויות טכנולוגיה ואפילו חנויות טלפונים.
בקומה השישית תוכלו להנות מבר שממוקם על מרפסת ענקית שמשקיפה על העיר הגדולה ולהנות מאיזה ארוחה איכותית או משקה מרענן.
אז אם אתם מחפשים קניון שיש בו כמעט הכל ובמיוחד מותגי על אז זה הקניון בשבילכם
פתוח כל יום משעה 10:00 עד 22:00
כתובת: 299 Soi Charoen Nakhon 5, Charoen Nakhon Road, Khlong Ton Sai, Khlong San, 10600 Bangkok
Sapan Taksin or Krung Thonburi :BTS

MBK
אולי אחד הקניונים הכי גדולים בכל תאילנד!
תזהרו לא ללכת לאיבוד, הקניון בעל 7 קומות ומעל ל 2,500 חניות, נחשב לאחד הקניונים המפורסמים בתאילנד ומאוד מתוייר, אנחנו הישראלים חולים על הקניון הזה,תוכלו לראות מלא מלא ישראלים בו.
כל קומה תוכלו למצוא משהו אחר, יש קומה רק של בגדים ויש קומה רק של פלאפונים שבו תוכלו למצוא את כל הפלאפונים כולל פלאפונים יד שנייה במחירים מצחיקים.
הקניון מפוצץ במותגים מזויפים כמו גוצ'י פראדה וכו'…
הקניון מפוצץ במוצרי אלקטרוניקה, תכשיטים, קוסמטיקה ושלל מסעדות טעימות.
אם בא לכם להנות מאיזה סרט אז בקניון יש גם בתי קולנוע.
בקניון הזה נהוג להתמקח על המחיר אז לא להתבייש כי הם יודעים שאתם תיירים ולכן הם תיד יתנו לכם מחיר יותר יקר מהרגיל (אז לא לצאת פרייר) וגם לא להגזים עם ההתמקחות כי אחרי זה הם מתעצבנים.
תוכלו לראות מלא מוכרים שישר יזהו שאתם ישראלים ויזרקו לכם מילים בעברית כמו "שלום" "אחשלי" ועוד שלל מילים בשפה שלנו.
הקניון פתוח מהשעה 10:00 עד 22:00
כתובת: 444 Phayathai Road, , Pathumwan 10330
BTS: National Stadium

(Platinum Fashion Mall) קניון פלטינום פאשן
קניון פלטינום בעל 4 קומות עם מעל ל 200 חנויות.
הקניון מאוד דומה לשוק סוף השבוע בצ'אטוצ'אק למעשה הוא כמו הגרסה המשודרגת שלו.
רוב הסחורה בקניון היא בגדי נשים באופנה אסייתית ויש אפשרות גם לקנות בסיטונאות.
הקניון פתוח מהשעה 10:00 עד 22:00
כתובת: 222 11th Floor Petchburi Road, ThanonPetchburi, Ratchthevi
BTS: Chidlom

קניון סיאם פרגון (Siam Paragon)
הקניון היוקרתי סיאם פרגון נחשב לקניון לעשירים בלבד והוא צמוד ל MBK
תוכלו למצוא בקניון מגוון של בגדי אופנה ויוקרה ממבחר המותגים המובילים בעולם כמו ג'וצי, שאנל, רולקס ומבחר גדול של אופנה יוקרתית. בקניון אפילו תוכלו למצוא רכבי פאר שאנחנו מאמינים שבישראל אפילו לא תראו רכבים כאלו.
בקניון יש גם בתי קולנוע איכותיים וברמה גבוהה.
אז למי שיכול להרשות לעצמו לבזבז מלא כסף ומדובר בקניון שצריך מלא כסף בשביל לקנות את מוצריו אז סיאם פרגון זה התשובה לכך.
הקניון פתוח מהשעה 10:00 עד 22:00
כתובת: 991 Rama 1 Rd 10330
BTS: SIAM

קניון פנטיפ פלאזה (Pantip Plaza)
אם אתם מחפשים קניון שהוא במיוחד רק למוצרי מחשבים ואלקטרוניקה אז קניון פנטיפ פלאזה הוא הקניון בשבילכם.
הקניון בעל 6 קומות שמוקדשות רק למוצרי אלקטרוניקה ומחשבים.
בקניון תוכלו למצוא מבחר ענקי של מצלמות איכותיות, מחשבים ניידים ונייחים, טאבלטים מכל הסוגים, טלפונים, משחקי וידיו למיניהם או בעצם כל פריט כמעט שהוא מוצר אלקטרוני.
גם אם תצתרכו תיקון למחשב או לאחד הפריטים האלקטרונים שלכם אז המקום מציע שלל ששל חנויות תיקון כמעט לכל מוצר, תוכלו להשיג גם מוצרים מקורים ואם אתם רוצים יותר זול אז יש לכם אפשרות גם לבקש מוצר מזויף והמחיר ירד בחצי מחיר מהמקורי. (לא ממליצים לקנות זיוף עקב תקלות שיכול להגרם לכם בהמשך השימוש).
הקניון פתוח כל יום מהשעה 10:00 עד 21:00
כתובת: 4,4 / 1-2,4 / 4, Ratchadamri Road, Pathumwan, Bangkok 10330
BTS: Chidlom

קניון מרכז השגרירות (Central Embassy),
קניון מרכז השגרירות הוא קניון בעל 6 קומות עם עיצוב איכותי ועתידני.
מיקום הקניון ממש ממול הסיאם פרגון ונחשב לקניון עצום בגודלו, בקניון תוכלו למצוא מבחר גדול של חנויות מעצבי יוקרה, מסכי קולנוע מפוארים וכמובן שמסעדות משובחות במיוחד.
הקניון נפתח כל יום משעה 10:00 עד 22:00
כתובת: 4,4 / 1-2,4 / 4, Ratchadamri Road, Pathumwan, Bangkok 10330
BTS: Ploen Chit

קניון טרמינל 21 (Terminal 21)
קניון טרמינל 21 הוא קניון בעל 9 קומות עם עיצוב מיוחד המציג ערים מפורסמות בעולם.
כל קומה תוכלו לראות עיצוב אחר של הרים בעולם כמו: לונדון, סן פרנסיסקו, איסטנבול, טוקיו, לונדון ועוד הרים רבות.
הקניון ממוקם בבניין ענקי בעל 42 קומות המכיל גם בית מלון ומגורים.
אם בא לכם להנות מאיזה סרט טוב אז הקניון מציע גם בית קולנוע מפואר ואיכותי.
הקניון פתוח מהשעה 10:00 עד 22:00
כתובת: 2,88 Sukhumvit Soi 19(Wattana) Sukhumvit Rd. North Klongtoei, Wattana, 10110
BTS: Asok

קניון סנטרל צ'ידלום (Central Chidlom)
מרכז הקניות סנטרל צ'ילדום מציג אווירה מודרנית ואיכותית לצד 8 קומות גדולות שמציעות מותגי יוקרה חנויות בגדים ועוד שלל של מסעדות טעימות במיוחד.
הקניון שייך לרשת סנטרל שהיא רשת ידוע בקניונים האיכותיים שלה ברחבי תאילנד.
פתוח כל יום מהשעה 10:00 עד 22:00
כתובת: Ploenchit Road, Lumpini, Pathumwan, 103301027
BTS: Chidlom

קניון אמפוריום (Emporium)
קניון היוקרה אמפוריום מציע שלל של מותגים בינלאומיים המובילים בעולם
והוא בעל 5 קומות.
קניון אמפוריום היה הקניון היוקרתי הראשון שמכר מוצרי יוקרה.
הקניון מושך אליו מדי יום תיירים רבים מכל העולם והוא בדרך כלל עמוס ומפוצץ תיירים.
הקניון נפתח כל יום משעה 10:00 עד 22:00
כתובת: 622 Sukhumvit Road, Klongton, Klongtoey, 10110
BTS: Phrom Phong

קניון סיאם סנטר (Siam Center)
קניון סיאם סנטר הוא קניון עם וותק של מעל 40 שנה והוא אחד הקניונים המובילים בבנגקוק.
בקניון יש 4 קומות ומעל ל 200 חנויות אופנה עם מותגים בילאומיים וביגוד של מעצבים תאילנדים.
תוכלו למצוא בקניון גם מספר רחב של מסעדות עם אוכל בינלאומי ואפילו אוכל מקומי.
הקניון פתוח כל משעה 10:00 עד 22:00
כתובת: Siam Tower, Rama 1 Road, Pathumwan 10330
BTS: siam

EmQuartier
הקניון יחסית חדש ביחס לשאר הקניונים והוא נפתח בשנת 2015
אם אתם מכורים לשופינג זה הקניון בשבילכם!!
בקניון תמצאו מעל 100 חנויות מותגי על כמו לואי ויטון, פראדה ועוד מגוון רחב.
העיצוב שלו מאוד איכותי ועתידני והוא כולל עשרות מסעדות אוכל גורמה ויוקרתי וגם מסעדות עם אוכל סיני, יפני ואפילו אוכל תאילנדי מסורתי.
בקניון יש גם מרכז כושר מפואר ובית קולנוע ענקי.
הקניון פתוח כל יום משעה: 10:00 עד 22:00
כתובת: 637 Sukhumvit Road, Bangkok
BTS: Phrom Phong

סיאם דיסקברי (Siam Discovery)
קניון סיאם דיסקברי מציעה לכם חווית קניות נעימה במיוחד ומאוד נוחה מכוון שרוב הפריטים בו מוצגים ומונחים באופן טבעי כמו שאתם מצפים לראות בבית שלכם.
זאת חווית קניות שתוכלו למצוא רק בסיאם דיסקברי.
בקניון יש גם מבחר גדול של חנויות כמו בתי קפה, קולנוע, חנויות ספרים, חנויות לעיצוב הבית, חנויות אופנה עם המותגים המובילים בעולם, ריהוט לבית ועוד מגוון עצום.
בית הקולנוע ממוקם בקניון בקומה השישית ומציע גם הקרנה פרטית עם כורסאות הניתנות להטיה ומשענת לרגלים הכולל מלצרים שידאגו שלא יחסר לכם כלום.
הקניון פתוח כל יום מהשעה 10:00 עד 22:00
כתובת: Next to Siam Centre, Pathumwan
BTS: Siam

סנטרל וורלד (CENTRAL WORLD)
מרכז הקניות סנטרל וורלד מציע את אחת מחוויות הקנייה המרגשות ביותר בבנגקוק ויש בה כמעט כל דבר שתחפשו, כמו: מותגי אופנה, גאדג'טים, מוצרי הייטק, חנויות ספרים, ריהוט מעצבים, מכוני יופי, בנקים, מסעדות גורמה ואפילו החלקה על הקרח!
אתם צריכים לפחות יום שלם בשביל למצות את כל כל הקניון הזה ואנחנו בספק אם תמצו אותו ביום אחד מכוון שהוא אחד הקניונים הגדולים בעולם.
בקומה 65 ממוקם אחד המקומות הכי מדהימים בבנגקוק, הסקי בר.
הסקי בר הוא בעצם בר מסעדה יוקרתי הממוקם על גג העולם של בנגקוק!!
תכולו לתצפת מהבר על העיר הגדולה ולהנות מארוחת גורמה איכותית וכוס יין צונן עם נוף בלתי נשכח מהגג של הקניון.
פתוח כל יום משעה 10:00 עד 22:00
כתובת: Ratchaprasong Intersection, opposite Gaysorn and Erawan
BTS: Chidlom, Siam

קניונים בבנגקוק

שווקים בבנגקוק

(Chatuchak) צ'אטוצ'אק:
שוק סוף שבוע צ'אטוצאק אחד השווקים הפופולרים והגדולים בבנגקוק ובכל תאילנד כולה. אל תתנו לשם להטעות אתכם, השוק לא רק פתוח בסופ"ש אלה גם בכל ימי השבוע אבל הוא שיא הפעילות שלו בימי שבת וראשון.
בשוק מעל ל 15 אלף דוכנים!! כן קראתם נכון 15 אלף!!!
והוא מושך אליו אלפי תיירים בסופ"ש.
השוק מאוד זול וגדול, ונחלק למספר אזורים שכל אחד מתמחה בדבר מסוים כמו מזכרות, כלי בית, דוכני אוכל תאילנדי, תיקים ועוד מגוון עצום.
בדרך כלל ימי שני השוק סגור, אבל ההמלצה שלנו זה ללכת אליו שהוא מגיע לשיא שלו בימי שבת או ראשון.
כתובת:  Kamphaeng Phet 2 Rd, Lat Yao, Chatuchak, Bangkok 10900

שוק פראטונם (Pratunam Market)
מחפשים מותגי אופנה מזויפים אחד לאחד? בשוק פראטונם תוכלו להשיג כמעט כל מותג שתרצואם זה הנעלה, בגדים, תיקים ומלא מוצרי אופנה.
השוק גם מוכר סחורה לסיטונאים.
שימו לב שככל שתיקנו יותר פריטים מדוכן מסוים אז גם המחיר יהיה יותר זול ואל תשכחו את הדבר הכי חשוב להתמקח עם המוכרים (סמיילי צוחק), אבל על גבול הטעם הטוב.
השוק פתוח כל יום משעה 10:00 עד 20:00
כתובת:  Phayathai Rd, Thanon Phaya Thai, Ratchathewi, Bangkok 10400

שוק הפרחים (Pak Khlong Talat Flower Market)
שוק הפרחים הצבעוני בבנגקוק ידוע כשוק יפה במינו שבוא תוכלו למצוא מבחר עצום של פרחים, צמחים, פירות עסיסיים וירקות מכל הסוגים!
השוק פתוח 24 שעות ביממה אבל הזמן הכי טוב להגיע אליו הוא לפנות בוקר בשביל לקבל סחורה טרייה ואיכותית.
כמובן שגם תוכלו להשיג כאן אביזרי פרחים כמו אגרטלים, כדים, קישוטים לפרחים, מקטפות, סרטים צבעוניים ועוד מבחר עצום של אביזרי פרחים!
יש אפשרות גם להזמין זרי פרחים וסידורי פרחים לאירועים מיוחדים בתיאום מראש.
כתובת: Chakkraphet Rd, Khwaeng Wang Burapha Phirom, Khet Phra Nakhon, Krung Thep Maha Nakhon 10200

רחוב הקוואסן – Khaosan Road
רחוב הקוואסן הוא רחוב קטן באורך 500 מטרים ותוכלו למצוא בו כמויות אדירות של מקומות בילוי, מסעדות ממגוון הסוגים, דוכני בגדים, מזכרות ועוד שלל של דברים.
המקום מאוד פופולרי בקרב תרמילאים כי הוא נחשב יחסית זול לשאר המקומות.
המטיילים הישראלים מאוד מתחברים למקום הזה בגלל שהוא ממש קרוב לבית חב"ד
וגם תתפלאו לשמוע שחלק מהמוכרים יודעים כמה מילים בעברית.
המקום מאוד רועש ביום ומדי לילה הוא עמוס בתיירים בגלל מסיבות הרחוב שמתקיימות בו.
כתובת: Khao San Road

ויקטורי פוינט  (Victory Point Market)
שוק ויקטורי ידוע בשל הביגוד התאילנדי שתוכלו למצוא בו ועוד מלא מותגי אופנה מזויפים.
בדרך כלל רוב הקהל שמגיע לשוק הם קהל מקומי.
השוק נחשב למאוד זול ומציע שלל של דוכני אוכל מקומי וגם אוכל מערבי.
פתוח כל יום משעה 8:00 עד 21:00
כתובת: Soi Ratchawithi 9 (Loet Penya), Khwaeng Thanon Phaya Thai, Khet Ratchathewi, Krung Thep Maha Nakhon 10400

שוק הלילה פטפונג   (Patpong Night Market)
שוק הלילה אחד הפופולרים בבנגקוק מציע לכם שלל של פריטים כמו בגדים מזויפים מזכרות וכמעט כל מה שתחפשו.
השוק ממוקם באזור הפטפונג שידוע בחיי הלילה שלו, באזור ינסו לשכנע אתכם להכנס למופע "פינג פונג שואו" אלה מופעים מפוקפקים מאוד שמנצלים נשים שעובדות במקום ואנחנו ממש לא תומכים ולא ממליצים להכנס למופעים האלה! ואם בכל זאת מתוך סקרנות החלטתם להיכנס,ההמלצה שלנו היא לקבוע עם היחצן את המחיר של המשקה שתירצו להזמין לפני הכניסה להופעה והסיבה היא שקיימת תופעה של "מלכודות תיירים. צייר נכנס ומזמין משקה ואז מקבל בחשבון מחיר פי 10 ממה שציפה או נאמר לו, ומפה זה יכול להגיע לחוויה לא נעימה של איומים עד שיחייבו אתכם לשלם. אז נא להיזהר חברים
השוק פתוח כל יום מהשעה 17:00 עד 1:00
כתובת: Khwaeng Suriya Wong, Khet Bang Rak, Krung Thep Maha Nakhon 10500

צ'יינה טאון  (Chinatown)
צ'יינה טאון הוא שוק הפשפשים של תאילנד מקום יחודי ומהנה במיוחד לכל המשפחה.
המקום מציע מספר גדול של דוכנים מכל הסוגים.
רוב התיירים בו הם סינים.
כתובת: 526 Yaowaraj Road, .Sumpuntawong, Pom Prap, Pom Prap Sattru Phai, 10100

שוק רוט פאי (Rod fai market)
השוק המפורסם רוט פאי הוא שוק אותנטי באוויר הפתוח, יש בו מספר דוכנים כמו דוכני תכשיטים עתיקים מן העת העתיקה, רהיטים עתיקים, ביגוד, אופנה מודרנית וכמובן גם דוכני אוכל.
השוק עצום בגודלו ומודרני מאוד לשוק לילה בבנגקוק.
פתוח כל יום משעה 17:00 עד 1:00
כתובת: Ratchadaphisek Rd, Khwaeng Din Daeng, Khet Din Daeng, Krung Thep Maha Nakhon 10400

שוק הרכבת המתקפלת, אמפאווה "המטריה המתקפלת" (Talat rom hub)
באזור אמפאווה תוכלו לראות את אחד המחזות המדהימים בתאילנד, שוק השוכן על פסי רכבת שבכל פעם שעוברת הרוכלים מקפלים את השוק ולאחר שחולפת מחזירים הכל למקום כאילו כלום לא היה.
השוק עצמו הוא פחות מעניין אבל התופעה הנדירה שיש בשוק מדי יום באמת מסקרנת ונחמדה והיא מושכת אליה מלא תיירים.
הרכבת חולפת דרך השוק כ 7 פעמים ביום.

השוק הצף – Damnoenb Saduak
השוק הצף הוא אחד מהשווקים המפורסמים והמיוחדים בתאילנד שחובה לכל משפחה או לכל מטייל להגיע ולראות את התרבות המדהימה שיש לשוק להציע.
בשוק תוכלו לצפות בשגרת חייהם של המקומיים איך הם מנווטים את הסירות העמוסות בפירות עסיסיים וירקות טריים במיוחד.
תוכלו גם לשוט עם אחד המקומיים מסביב לשוק על גבי הסירה בתוספת תשלום סמלי.
מומלץ להגיע הבוקר ולהנות מחוויה יומית מטורפת.
המקום פתוח בימי שבת וראשון מהשעה 8:00 עד 17:00
כתובת: Bang Ramat Rd, Bang Ramat, Taling Chan, Bangkok 10170 BTS: Chidlom, Siam

בבנגקוק ישנם מספר רב של סכנות ומקרי עוקץ שחוזרים על עצמם ותיירים לא מפסיקים ליפול בפח. רשמנו לפניכם את העוקצים הנפוצים ביותר שצריך להיזהר מהם בבנגקוק.

עוקצים בבנגקוק:

ארמון המלךזהו עוקץ ידוע ומפורסם אשר יכול לקרות ליד כל אטרקציה תיירותית, אבל עדיין קורה לא מעט מחוץ לארמון המלך. בזמן שמטייל מתקרב, מישהו יגיד לך כי הארמון סגור היום מסיבה כזו או אחרת,ויציע לך ללכת לראות דברים אחרים במקום.
התעלם אם אתה לא רוצה בסופו של דבר למצוא את עצמך בחנות אבני חן או חנות חייטים.

פינגפונג שואותיזהרו מאוד מהמופעים האלה, מישהו ברחוב יציע לכם להיכנס לראות מופע פינג פונג בחינם בעלות נמוכה ברגע שתיכנסו תאלצו להזמין משקאות ובסוף שיגיע החשבון תופתעו לראות מחיר שלא ציפיתם. אם לא תשלמו הם יכולים להיות אלימים ולא יותירו לכם ברירה, אלא לשלם.

נהגי טוק טוקיציעו לכם לקחת אתכם לכל מיני מקומות ולעשות לכם טיול בעיר אבל בעצם מה שיקרה זה שהם יקחו אתכם למקומות שהם משתפים איתם פעולה וינסו לשכנע אתכם לקנות דברים שאתם לא צריכים במחירים גבוהים.

נציגות ישראלית:
שגרירות ישראל
כתובת: Sukumvit Soi 19, Ocean Tower II, 25th floor
שעות קבלת קהל: ימים בו 10:00-12:00
טלפון: 662-2049210
פקס: 662-2049255
דואל : [email protected]

שיתוף הכתבה
הדפסה
[bws_pdfprint display='print']

לא יודעים מאיפה להתחיל?

השאירו פרטים עכשיו ונסביר לכם הכול מ-א ועד תאילנד...

כתבות קשורות

כאלה שפשוט לא כדאי שתפספסו