מסיבת הפול מון בקופנגן – כל מה שצריך לדעת

מסיבת פול מון בקופנגן – כל מה שצריך לדעת

מסיבת הפולמון בקופנגן

קצת על מסיבת הפול מון:

מסיבת הפול מון הידועה מתקיימת פעם בחודש (שיש ירח מלא) המסיבה מתקיימת בקופנגן בחוף סאנרייז הממוקם באזור האדרין.

מדי חודש מגיעים למסיבה אלפי אנשים, החוף מתחיל להתמלא בדוכנים, ברים, תאורת אורות מדהימה במיוחד עם שלל צבעים, מופעי אש מלהיבים ואפילו משחקי אש כמו לימבו בוער באש וקפיצה בחבל שבוער באש (אל תנסו את זה בבית) ביום של הפול מון תוכלו למצוא כ 13 רחבות שבכל רחבה יש סגנון אחר של מוסיקה, אבל בדרך כלל המוסיקה שמתנגנת בפול מון היא טרנסים , האוסים ומיינסטרים.

במסיבה וגם לפני המסיבה תוכלו גם למצוא מספר דוכנים של ציורי גוף ולתת לאחד האומנים לצייר עליכם בצבעי גוף, במסיבה יש אורות אולטרה שגורמות לצבעים האלו לזהור בחושך, ולכן נהוג להגיע למסיבה או לעשות במסיבה את הציורים האלו על הגוף.

מסיבת פול מון בקופנגן מתחילה בערב ומסתיימת בשעות המוקדמות של הבוקר, לפעמים יש גם מסיבת אפטר והמסיבה יכולה להמשיך אפילו עד 9:00 בבוקר.

היסטוריית מסיבת הפול מון:

מסיבת הפול מון הראשונה בהיסטוריה הייתה בשנת 1985, היא הייתה בעצם מסיבה מאולתרת בבית המלון "פרדייז בונגלוס" כמחוות תודה לאורחי המלון, מאז המסיבה צברה פרסום מטורף מפה לאוזן וכל חודש וחודש היא גדלה ביותר תיירים ששמעו עליה.

כיום מסיבת הפול מון מושכת אליה מדי חודש בין 10 אלף תיירים ל 30 אלף תיירים שבאים להתקרחן ולחגוג עד אור הבוקר.

מסיבת הפול מון נחשבת למסיבה הכי מפורסמת בכל תאילנד וכמעט כל תייר שבא לתאילנד הולך למסיבה המטורפת הזאת!

כללי בטיחות למסיבת הפול מון:

* לא לגעת בסמים! במסיבה יש מלא שוטרים סמויים ואזרחים שעובדים עם המשטרה שיציעו לכם סמים כמו מריחואנה או כדורי אקסטזי, אחרי שתקנו רוב הסיכויים שיקפצו אליכם משטרה ותעצור אתכם, החוק בתאילנד מאוד חמור לכל מה שקשור לסמים ויכול להרס לכם כל הטיול, לא רק שתשלמו סכום גדול של כסף גם תצטרכו לשבת בכלא, אז להיזהר חברים שלנו ולא לסמוך על אף אחד שבא להציע לכם משהו!

* ממליצים לכם לבוא עם נעליים סגורות בגלל שבחוף יש כמות גדולה של בירות שבורות וזה לא נעים כל כך להיחתך, אתם יכולים גם לבוא עם כפכפים אבל יש להיזהר לא להוריד אותם, בזמן האחרון קרו מלא מקרים שתיירים נפצעו בגלל שברי בקבוקים והלכו עקב זה לבית חולים, אז שמרו על עצמכם ולא ללכת יחפים בשום פנים ואופן!

* שימו לכם בכיס פתק עם שם המלון שלכם למקרה שתשתו יותר מדי ותשכחו אפילו איך קוראים לכם, ואיפה המלון שלכם.

* תקנו אלכוהול רק מהחנות 7/11, האלכוהול והבאקטים שנמכרים בחופים הם בדרך כלל מזויפים וגורמים "לסטלה חרבות" נקרא לזה כך, האלכוהול בחוף יחסית זול אבל יום למחרת אתם תקומו עם הנגאובר של החיים (מניסיון).

* לשתות רק ממשקאות סגורים! להימנע מאוכל ושתייה שמציעים לכם זרים במסיבה.

* תצאו למסיבה עם תצלום דרכון למקרה שמשטרה תבקש ממכם פרטים

(בדרך כלל לא קורה) אבל אל תיקחו סיכון.

* לא לבוא למסיבה עם חפצים שהם יקרי ערך כמו תכשיטי זהב, סכום גדול של כסף, אשראי, דרכון או כל דבר שלא תרצו לאבד.

במסיבה יש מספר גדול של מקרי גניבה ולא רק, אתם שותים ומתמסטלים ובקלות אתם יכולים לאבד דברים ולשכוח דברים במקומות מסוימים, אז יש להיזהר ולהשים לב.

* לשתות מספיק מים! ההמלצה שלנו בשביל שלא תקומו עם הנגאובר ותחסכו את כאבי הראש של יום אחרי המסיבה היא לשתות הרבה מים וגם אפשר להסתובב עם בקבוק מים קטן ולשתות מדי פעם, שימו לב שאלכוהול מייבש מאוד ועדיף לשתות מים מדי פעם גם בשביל לשמור על רמת נוזלים תקינה בגוף ובשביל שלא תגיעו להתייבשות.

*לישון בקופנגן! מלא תיירים ששוהים בקוסמוי ביום המסיבה קונים כרטיס הלוך חזור עם ספיד בואט, אין בעיה עם ההלוך אבל תאמינו לנו שלא בא לכם לחזור בבוקר שכולכם מסטולים ועם מלא תיירים וצפוף וכל שנייה מישהו מקיא אחד על השני.

ההמלצה שלנו זה להגיע למסיבת הפול מון שאתה שוהים בקופנגן, שימו לב שבתקופת הפול מון תצטרכו לקחת מינימום 5 לילות בשביל ללון באזור האדרין, זה חוק ידוע.

תאריכי מסיבות הפול מון לשנת 2023:

 • יום ראשון, 5 בפברואר, 2023
 • יום שלישי, 7 במרץ, 2023
 • יום רביעי, 5 באפריל, 2023
 • יום שישי, 4 במאי, 2023
 • יום ראשון, 4 ביוני, 2023
 • יום ראשון, 2 ביולי, 2023
 • יום חמישי, 3 באוגוסט, 2023
 • יום חמישי, 31 באוגוסט, 2023
 • 29 בספטמבר 2023
 • יום שישי, 29 בספטמבר, 2023
 • יום שני, 30 באוקטובר, 2023
 • יום שני, 27 בנובמבר, 2023
 • יום רביעי, 27 בדצמבר, 2023
 • יום ראשון, 31 בדצמבר, 2023

שימו לב! התאריכים יכולים להשתנות עקב חגים בודהיסטים.

שיתוף הכתבה

לא יודעים מאיפה להתחיל?

השאירו פרטים עכשיו ונסביר לכם הכול מ-א ועד תאילנד...

כתבות קשורות

כאלה שפשוט לא כדאי שתפספסו