ליידי בויז בתאילנד

ליידי בויז בתאילנד – כל מה שצריך לדעת

מה זה ליידי בוי?

ליידי בוי זה למעשה גבר שמתלבש ומתנהג כמו בחורה ורובם גם לוקחים הורמונים נשים שגורמים לשינוי הקול,  מרבית מהליידי בויז עושות מספר רחב של ניתוחים כמו הגדלות חזה, ניתוח לשינוי מין, ניתוח להסרת הגרגרת ועוד מספר של ניתוחי פלסטיק והכל בשביל להראות בחורה אמיתית.

בתאילנד המושג ליידי בוי נקרא "קא טוי" (בחורה הכלואה בגוף של גבר) בתאילנד זה הפך להיות מין תרבות כזאת והליידי בויז נחשבים כמו "מין שלישי" וזה נחשב טבעי ולגיטימי בממלכת תאילנד, לידיעתכם הדת הבודהיסטית בתאילנד היא דת רגועה וסובלנית והם מאפשרים לכל אדם לחיות איך שהוא בוחר ואין שום כפייה דתית או משהו שקשור לנושא.

במהלך השנים הליידי בויז ניסו לשנות את החוק בתאילנד לגבי שינוי מין גם בתעודת זהות, אבל חוק זה לא התקבל , והצבא מתנגד לקיים חוק שכזה, זאת אומרת שאם ליידי בוי עשתה עברה פלילית והיא צריכה לשבת בכלא, אז היא תשב בכלא של גברים ולא בכלא של נשים.

יש עדיין בתאילנד הפלייה ללידי בויז מבחינת מועדונים ומקומות עבודה, מרבית המועדונים הנחשבים בתאילנד עושים סלקציה לבחורות, ואם קרה מצב שהסלקטור בדק תעודת זהות של ליידי בוי וראה מין גברי אז הוא לא יכניס אותה למועדון.

אם קורה מצב שאתם מדברים עם בחורה ומזהים אחרי כמה דקות שהיא ליידי בוי אז להיזהר לא להעליב אותה ולסרב בנימוס, הליידי בויז נחשבות כלא פראייריות ואתם יכולים למצוא את עצמכם מהר מאד מוקפים מסביב כמה ליידי בויז ולחטוף מכות של החיים, אז לנהוג בזהירות ולא לבוא להסתלבט עליהם כי בסוף הם יסתלבטו עליכם.

איך לזהות ליידי בוי:

אתם בטח שואלים את עצמכם, איך אני יזהה ליידי בוי?

אז אנחנו באים לענות לכם על שאלתכם.

רוב הליידי בויז נראות כמו גברים וקל מאוד לזהות אותן, אבל יש גם כאלה שעשו מספר גדול של ניתוחים ויהיה לכם ממש קשה לזהות, אפילו יש כאלה שהורידו את איבר המין הגברי ושמו איבר מין נשי בניתוח מיוחד לשינוי מין.

שתדעו שרוב הליידי בויז אם תשאלו אותן אם הן ליידי בוי או לא הם יענו לכם בכנות, אז אין לכם ממה להתבייש, אתם חושדים? תשאלו רוב הסיכויים שתקבלו את התשובה האמיתית, אבל במקרה ואתם לא מסתפקים מהתשובה שתקבלו ועדיין קצת חוששים אז בשביל  זה הכנו לכם רשימה של איך לזהות ליידי בוי, אם לפחות שתי דברים מהרשימה יש אצל הבחורה שהתחלתם איתה אז תדעו שמדובר בליידי בוי.

  1. אם היא יותר גבוהה ממך.
  2. שרירים ברגליים.
  3. קול גברי.
  4. חזה ענקי, (רוב התאילנדיות עם חזה קטן)
  5. לבוש ממש אבל ממש חשוף.
  6. גרגרת בצוואר.
  7. התנהגות ממש נשית (יותר מהרגיל)
  8. מרפק מרובע.
  9. כתפיים רחבות.
  10. תחושת בטן (לפעמים צריך להקשיב לתחושת הבטן שלכם)

עוקץ על ידי ליידי בויז:

בתאילנד יש מספר רחב של מלכודות תיירים שעליכם להיזהר, וגם יש מספר רחב של מלכודות תיירים שליידי בויז גורמות להם.

אנחנו הכנו לכם כמה סיפורים של מקרים שתיירים נעקצו על ידי ליידי בויז, ואנחנו מציעים לכם לקרוא את כל הסיפורים על מנת לחסוך לכם כאבי ראש, והכי חשוב לחסוך ממכם ים של כסף שיכול ללכת לכם בגלל עקיצות אלו.

סם הרדמה:

לא מזמן שמענו על בחור ישראלי שנעקץ בעיר פטאיה.

הוא הכיר בחורה באחד מהמועדונים, שתה איתה, רקד איתה, דיברו אחד עם השני ושנגמר המסיבה הם הלכו לחדר של בית המלון של הישראלי.

הבחורה נכנסה להתקלח והגבר חיכה לה, שהבחורה סיימה להתקלח היא מרחה על החזה שלה ועל עוד מקומות בגופה סם הרדמה.

היא יצאה מהמקלחת והשניים התחילו בנגיעות ונשיקות, תוך כדי שהגבר מנשק אותה במקומות שהיא מרחה את הסם המטשטש הגבר פתאום שם לב שמשהו לא בסדר והיא קצת מוזרה (שם לב שהוא כנראה עם ליידי בוי במיטה) בדיוק שהוא שם לב, הוא מתעלף מהסם שנספג לו בפה, פותח את העיניים בבוקר ומגלה שהפך קורבן לעוקץ.

הליידי בוי גנבה לו את כל הכסף, האשראי, שרשרת זהב שהייתה על צווארו ואפילו את הדרכון היא גנבה!

זאת שיטה מאוד ידועה בקרב הליידי בויז בתאילנד ויש להיזהר לפני שאתם נכנסים עם בחורה לחדר, והשיטה שאנחנו הכי ממליצים לכם בשביל להימנע מדבר כזה היא להשאיר את התעודת זהות של כל בחורה שאתם באים לחדר שלכם אצל הקבלה, ואז בשביל לקבל את התעודת זהות בחזרה הקבלה תצטרך את האישור שלכם.

עוקץ המיטה:

בדרך כלל עוקץ המיטה מתרחש בתדירות גבוהה בעיר פטאיה.

הליידי בוי מבלה איתך בלילה במועדון ואומרת לך בוא אלי לחדר, שאתם מגיעים לחדר היא מתחילה להפשיט אותך בזמן שאתה על המיטה ולזרוק לך את בגדיך על הריצפה

מתחת למיטה מתחבאת עוד ליידי בוי ולוקחת לך את כל מה שיש בכיסים, אם זה כסף דרכון וכדומה.

אם קורה מצב שהגעת כבר לחדר שלה ושמתה לב שיש מישהי מתחת למיטה או שמתה לב שהיא ליידי בוי הם כבר ידאגו לשדוד אותך כי כבר נכנסת אליהם לחדר, ואל תשכח שאתה אחד והם שתיים.

ההמלצה שלנו בשביל לא להיגרר למקרה עוקץ שכזה היא פשוטה מאוד, לא להסכים ללכת לחדר של הבחורה ותמיד לקחת את הבחורה לחדר שלך, והכי חשוב להשאיר את התעודת זהות שלה בקבלה.

במה עוסקות הליידי בויז:

תוכלו לראות מספר רחב של לייד בויז עובדות בתור מלצריות בבתי קפה ומסעדות, סופרים וקיוסקים, מספרות, ואפילו במשרדי הממשלה ובנקים.

את רובם הגדול של הליידי בויז תוכלו למצוא ביעדים קוסמוי, פוקט פטאיה ובנגקוק שרובם הגדול עוסק בזנות, הליידי בויז עוסקות במקצוע זה כדי שיוכלו לממן את כל הניתוחים היקרים שהן צריכות לעבור בשביל להיראות ממש כמו אישה.

בכל תאילנד תוכלו גם לראות את הליידי בויז עוסקות גם במופעי בידור, כמו מופע ריקודים ושירה, מופעים אלה נקראים מופעי קברט, והם נחשבים למופעים ידועים שמלא תיירים תמיד באים להתרשם ממופע זה.

שיתוף הכתבה

לא יודעים מאיפה להתחיל?

השאירו פרטים עכשיו ונסביר לכם הכול מ-א ועד תאילנד...

כתבות קשורות

כאלה שפשוט לא כדאי שתפספסו