חופשה חלומית בתאילנד

בהתאמה אישית

"Thailand Vibes - תאילנד וויבס"

הינה סוכנות נסיעות המתמחה במתן ייעוץ וארגון חופשות
וטיולים בהתאמה אישית למטיילים בתאילנד.
בזכות הוותק בתחום, וההיכרות האישית העמוקה שלנו עם תאילנד, אנחנו
מספקים ללקוחותינו חבילות יוצאות דופן לחופשות חוויתיות בתאילנד,
המתאימות למשפחות, זוגות, קבוצות של חברים, ולכל מי שאוהב
את תאילנד ומתכוון לצאת לחופשה בתאילנד.

הינה סוכנות נסיעות המתמחה במתן ייעוץ וארגון חופשות וטיולים בהתאמה אישית למטיילים בתאילנד. בזכות הוותק בתחום, וההיכרות האישית העמוקה שלנו עם תאילנד, אנחנו מספקים ללקוחותינו חבילות יוצאות דופן לחופשות חוויתיות בתאילנד, המתאימות למשפחות, זוגות, קבוצות של חברים, ולכל מי שאוהב את תאילנד ומתכוון לצאת לחופשה בתאילנד.

מטיילים שלנו מפרגנים

והם עושים את זה מכל הלב

אוריאל שרבטייב‏

תודה רבה לצוות תאילנד vibes על טיול מושלם שתכננו לי עד הפרטים הקטנים את הטיול והיו איתי בקשר טלפוני גם בזמן הטיול כל שאלה ששאלתי קיבלתי תשובות מפורטות ומלא מלא המלצות למקומות מגניבים ולחופים, ואני רוצה להגיד תודה רבה רבה רבה במיוחד לשי עוזיאל, סוכן מלאך, בחירה מושלמת! היה סבלני וקשוב ודאג לי לכל מה שביקשתי, אתה תותח!

לידור הלל

את הטיול הזה לא נשכח בחיים ירח דבש מושלם בזכות שי עוזיאל התותח הכין לנו הפקה של טיול מההתחלה ועד ההגעה הביתה אין מילים מבתי מלון מכיוון של תכנון הטיול והמלצות ואטרקציות וטיסות.. וכל שעה גם בזמן הטיול היה זמין עזר והדריך מה לעשות ואיך לעשות היה איתנו לאורך כל הטיול !!
גם בשעות הפוכות אין כמוהו ! אין כמוהו ממליץ בחום בן אדם שיודע מבין מקצועי ! אשמח שיהיה הסוכן שלי לא רק לתאילנד אלוף !! לא לחשוב פעמים רק שיי עוזיאל !

מור כהן

סוכנות ברמה הכי גבוהה שיש בכל הפרמטרים. הגעתי לשי לאחר שכבר סגרתי את כל החופשה דרך בוקינג (עם אופציה לביטול למזלי!) באותו יום שפניתי לשי כבר קיבלתי תשובות לכל השאלות. ידע בשפע יש לבחור. שי הוזיל לי משמעותית את החופשה והכי חשוב, נתן לי להרגיש שיש אבא ואמא. במהלך הטיול היה זמין לכל דבר- שירותי, סבלני והכל בחיוך! ממליצה לכם מהלב

עמי עטיה

אני רוצה להודות לשי עוזיאל מתאילנד Vibes שדאג לנו לטיול של פעם בחיים, הגענו לשי במקרה דרך המלצה של חברים טובים שלנו, שי היה איתנו בקשר לאורך כל הטיול וסגר לנו אטרקציות ובתי מלון במחירים יותר זולים מכל מקום אחר שבדקנו, בחור תותח, סבלני מאוד וקשוב, רואים שאכפת לך מהלקוחות שלך, עבודת קודש אתה עושה, תודה רבה לך מלך עד לפעם הבאה שנגיע לתאילנד ושוב ניקח את שירותך.

דרור מוסקל

תודה רבה לצוות תאילנד וויבס ובמיוחד לשי עוזיאל, איזה מזל שיש אנשים כמו שי, אחד הסוכנים הכי יסודים שיצא לי להכיר, סגרתי לי ולמשפחתי סוויטות עם בריכות פרטיות שי דאג לנו גם לטיול אופנועי ים בפוקט של 5 שעות חוויה של פעם בחיים, חווה שיקומית של פילים ומעברים מהשדה למלון בכל היעדים, אלף פעמים תודה!

נדב מויאל

אם אתם רוצים להפוך את החוויה שלכם בתאילנד ללא פחות ממושלמת אני ממליץ לכם להעזר בעומר בראון אני אישית נעזרתי בו והוא הפך לי את הטיול באמת למושלם הן במחירים והן במיקום של כל המלונות אני באמת שמח לפרגן לו כי הוא אלוף שבאמת עובד מהלב

לא יודעים מאיפה להתחיל?

השאירו פרטים עכשיו ונסביר לכם הכול מ-א ועד תאילנד...