הכל על אלכוהול, סמים ומוצרי טבק בתאילנד

הכל על אלכוהול, סמים ומוצרי טבק בתאילנד

זה לא סוד שגורמי אכיפת החוק בתאילנד נגד סמים ומוצרי עישון וטבק, כל תפיסה של סם כלשהו יכולה להסתיים בכמה שנים בכלא התאילנדי, דבר שאנחנו לא ממליצים כלל. תראו נשיונל גאוגרפיק ותבינו מדוע אסור לכם להסתבך בממלכת סיאם עם סמים.

כמובן שבמאמר שלפניכם פירטנו לכם בדיוק מה מותר להכניס ומה אסור להכניס לתאילנד ומה העונשים על כך.

אלכוהול וסמים בתאילנד

אלכוהול בתאילנד.

בטח תכננתם להביא סטוק של רוברטו קוואלי מהדיוטי פרי ואיזה בקבוק וויסקי טוב לפתוח את חופשת החלומות שלכם…  צר לנו לבאס אתכם כי לא בטוח שזה יקרה, התאילנדים מאוד מחמירים בנושא והחוק אומר שמותר להכניס עד ליטר לאדם, בשקית אטומה וזה תקף רק ל 24 השעות הראשונות מאז שיצאתם מהארץ, לאחר מכן אתם תהיו חייבים לשלוח את האלכוהול במזוודה לבטן המטוס.

במידה ולא הקשבתם לנו והבאתם יותר מליטר במזוודה התאילנדים רשאים לתת לכם קנס בגובה של 600 דולר ולעיתים אפילו יותר!!

מציעים לכם להיזהר כי ממש לא כיף להתחיל את הטיול עם חור בכיס, בכל אופן בתאילנד עצמה תוכלו למצוא בכל פינה חנויות או דוכנים שימכרו לכם אלכוהול.

שימו לב שמכירת אלכוהול אסורה בין השעות 14:00 עד 17:00 ו 00:00 עד 11:00 בבוקר.

והכי חשוב חברים שלנו! לא לנהוג לאחר ששתיתם, תשמרו על עצמכם, הקנס בתאילנד על נהיגה בשכרות כ 3 אלף שקל ולפעמים אף יותר!

אלכוהול בתאילנד

סמים בתאילנד.

הדבר האחרון שאתם תרצו שיקרה לכם זה להיתפס עם סמים בתאילנד!

השוטרים התאילנדים אולי קצת משוחדים (בלשון המעטה) ויסלחו לכם כמה פעמים אם תנהגו ללא רישיון או בלי קסדה על אופנוע, פה יגמר ההתווכחות על שוחד של אולי 100 שקל, אבל במידה ויתפסו אתכם עם סמים טיול החלומות שלכם ישר יהפוך לסיוט שלא חלמתם עליו! התאילנדים בלתי סלחנים בכל הקשור לסמים

ואתם תצטרכו במקרה הטוב לשלם כמה עשרות אלפי באטים בשביל שוחד ואם נפלתם על שוטר לא משוחד אתם תצטרכו לחכות למשפט שרק אלוקים יודע את התאריך של המשפט הזה, החוק על החזקת סמים בתאילנד זה עד 15 שנות מאסר ועל סחר יש אפשרות של הוצאה להורג.

במסיבות יציעו לכם מלא פעמים לקחת איזה אקסטה או משהו, אנחנו מציעים לכם לסרב להצעה, יש אזרחים תאילנדים שעושים יד אחת עם המשטרה בשביל להפיל תיירים ולאחר מכן הם מקבלים תגמול כספי.

כמובן שכמעט בכל יעד יש מחסומי משטרה שעושים חיפושים, וכמובן שגם חיפושים יסודיים אז אל תנסו להחביא כי זה לא ילך.

בתאילנד כמובן כל דבר שקשור לסמים לא חוקי ואפשר להיכנס להרבה שנים לכלא אבל תתפלאו לשמוע שביעדים המתויירים יש כמה מסעדות או ברים שמנוהלות על ידי המאפיות  שמוכרות קנאביס, כל מסעדה כזאת משלמת כל חודש למשטרה המקומית פרוטקשן שכמובן זה מסתכם בהון מטורף! צוות תאילנד וויבס מציעים לכם כמובן לא לעבור על שום חוק במדינה זרה!

אלכוהול בבנגקוק

סיגריה אלקטרונית בתאילנד.

סיגריה אלקטרונית לא חוקית בתאילנד ותפיסה של זה יכולה לגרור אתכם לקנס לא קטן.

כמובן שאתם תראו הרבה דוכנים שמוכרים סיגריות אלקטרוניות ולא מקשיבים לחוק.. אבל אנחנו ממליצים לכם לא לקנות וכמובן לא לנסות להעביר את זה לארץ או משהו… אם לא באתם לשוטרים בטוב הם יכולים גם להכניס אתכם על דבר כזה קטן לכלא!

סיגריה אלקטרונית בתאילנד

נרגילה בתאילנד.

טבק לנרגילה ונרגילה אף עצמה לא חוקיים בתאילנד, אל תנסו להעביר מארץ לשדה בתאילנד כי רוב הסיכויים שיתפסו אתכם ויקנסו אתכם, אומנם הנרגילה לא חוקית בתאילנד אבל תתפלאו לשמוע שיש מלא פאבים וברים שיספקו לכם את חווית העישון, כמובן שבעלי המסעדה משלמים מלא כסף לרשויות האכיפה כדי שיעלימו עין.

נרגילה בתאילד

במידה ונתפסתם!

אם נתפסתם עם משהו לא חוקי או הסתבכתם במשהו הדבר הראשון שתעשו זה ליצור קשר עם שגרירות ישראל, כמובן גם להתקשר למשפחה ולהודיע להם על המקרה שיוכלו כמובן לעזור מהארץ.

החוק בתאילנד על סמים

שיתוף הכתבה

לא יודעים מאיפה להתחיל?

השאירו פרטים עכשיו ונסביר לכם הכול מ-א ועד תאילנד...

כתבות קשורות

כאלה שפשוט לא כדאי שתפספסו